~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap0%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap0%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap17%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap4%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap39%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcap39%Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
~ Amy ~
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Sweetye bell
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
..::ClAuDy::..
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Flory
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
EmO.o Socks
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
<<Rock Girl>>
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Pisicutza pufoasa
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Blade Kid
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Yuki
Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Vote_lcapDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Voting_barDaca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Daca ai fi in locul lui Yuzuki..

In jos 
+4
..::ClAuDy::..
~ Amy ~
Sweetye bell
~*ToXxIc LoLiPoP*~
8 participanți
AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 11:23 pm

Daca ati citit ultimul capitol v-ati dat seama ca s-a descoperit ca Yuzuki e neko.Deci sa vedem voi cum v-ati descurca daa ati fi in situatia ei:

1.Esti Yuzuki,Yuta tocmai intra cand iti cresc coada si urechile,ce faci?

a)nu mai am de ales,nu ma pot ascunde..trebuie sa ii spun
b)il dau de-o-parte din usa si fug
c)intru in panica si plang..

2.Iar auzi acea voce care zpune ca e vina ta pentru ceva ce s-a intamplat in trecut:
a)Da,este!Si?Am trecut peste asta.
b)Nu imi pasa de ce am facut,nici atunci,nici acum.
c)plang!Eu nu am vrut sa se intample asta!

3.Prietena ta este atacata de un fel de umbra neagra,tu..
a)Cum vezi umbra ,ataci si nu mai stai pe ganduri!
b)O avertizezi sa se dea la o parte.
c)Esti impietrita de frica..

4.Iubitul tau are aceleasi puteri ca tine.Cum te simti?

a)Pe moment e bine,nu trebuie sa ma ascund de el,desi e asa un nepriceput cand vine vorba de asta,incat mi-ar sta in cale..
b)Naspa!N-am chef sa fiu ,,profesoara" lui si sa-l invat sa-si foloseasca puterile!
c)Grozav!Sar in sus de fericire!


RASPUNSURI
-------------

A-Te-ai descurca la fel de bine ca yuzuki!

B-Esti mai buna ca Yuzuki!

C-Esti mult mai slaba ca Yuzuki,n-ai avea nici o sansa!Temperamentul tau este mai mult de Yuki decat de Yuzuki..
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 4:53 pm

MajoritateaC,ma asteptam la asta.. boring sorry
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:28 pm

Toate au fost A ...chiar nu ma asteptam la asta
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:58 pm

Toate A? Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_eek Wow,grozav!Nu ma asteptam ca vre-un membru sa aleaga aceeasi varianta de fiecare data..
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 7:08 pm

Thehehe sunt plina de surprize peace sunt curioasa daca ii mai iese cuiva aceasi varianta....
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 10:09 am

Eu am majoritatea A Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. 219779 ,e bine..dar se putea si mai bine! Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Lol
Sus In jos
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 12:01 pm

Majoritatea C Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_cool - Yeahh!!I'm the BeSt!! Am : b,b,c,b
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:14 pm

Eu am 2A si 2B! Nu ma asteptam la asta!
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Dydee
Membru
Membru
Dydee


Mesaje : 38
Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 25
Localizare : in bolul cu inghetata

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:08 pm

Mie mia iesit B. Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_biggrin
Sus In jos
http://animestar.5forum.net/forum.htm
Yuki
Membru special
Membru special
Yuki


Mesaje : 50
Data de inscriere : 21/08/2010

Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 1:49 pm

Eu am C Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. 164939 (pai si normal ca doar sunt opusul ei,nup?) Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. 590949
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Empty
MesajSubiect: Re: Daca ai fi in locul lui Yuzuki..   Daca ai fi in locul lui Yuzuki.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Daca ai fi in locul lui Yuzuki..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce crede Yuzuki despre tine?
» Yuzuki sau Yuki?
» Yuzuki sau Yuki?
» LaLaLaLa--pentru YuZuKi
» Yuzuki/Yuki's world [sugestii]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Timp liber :: Teste :: teste cu ,,Destine Legate"-
Mergi direct la: