~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Secretele se pot pastra? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Secretele se pot pastra? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Secretele se pot pastra? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Secretele se pot pastra? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Secretele se pot pastra? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Secretele se pot pastra? Vote_lcap0%Secretele se pot pastra? Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Secretele se pot pastra? Vote_lcap0%Secretele se pot pastra? Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Secretele se pot pastra? Vote_lcap17%Secretele se pot pastra? Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Secretele se pot pastra? Vote_lcap4%Secretele se pot pastra? Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Secretele se pot pastra? Vote_lcap39%Secretele se pot pastra? Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Secretele se pot pastra? Vote_lcap39%Secretele se pot pastra? Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
~ Amy ~
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Sweetye bell
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
..::ClAuDy::..
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Flory
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
EmO.o Socks
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
<<Rock Girl>>
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Pisicutza pufoasa
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Blade Kid
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Yuki
Secretele se pot pastra? Vote_lcapSecretele se pot pastra? Voting_barSecretele se pot pastra? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Secretele se pot pastra?

In jos 
+6
~*ToXxIc LoLiPoP*~
~ Amy ~
Lexic
Yuki
Pisicutza pufoasa
Yuzuki
10 participanți
AutorMesaj
Yuzuki
Membru
Membru
Yuzuki


Mesaje : 47
Data de inscriere : 21/08/2010

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeSam Aug 21, 2010 11:54 pm

Dupa cum bine stiti eu si Yuki pastram secretul ca eu sunt varcolac si ea gaina!

Eu cred ca nimeni nu isi poate tine gura,spune cuiva iar acel cineva da vestea mai departe..Sau poate nu se afla cat timp e important pentru tine si se afla peste cativa ani cand nu mai pasa nimanui,ceea ce e alt ceva,desi tot SE AFLA!

Pe de alta parte,Yuki,insista ca se poate pastra daa nu spui nimanui!Si se poate sa tii in tine popriile secrete!
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 8:34 am

Eu cred ca da.Daca le pazesti suficient de bine,nu e imposibil sa spui cuiva.Si daca il pastrezi bine acum,peste cativa ani deja il iuti deci nu se mai afla..
Sus In jos
Yuki
Membru special
Membru special
Yuki


Mesaje : 50
Data de inscriere : 21/08/2010

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 12:47 pm

Ba da,se pot tine!Vezi,Yuzuki,si Pisicuta pufoasa e de acord cu mine! Secretele se pot pastra? Icon_razz
Sus In jos
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 4:55 pm

Eu sunt de acord cu Yuzuki,mai devreme sau mai tarziu,tot se afla!
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 7:50 pm

Eu cred ca poti avea un secret,indiferent cat de mare sau mic este,oricum se afla.Poate nu se afla imediat,dar pana la urma se afla.
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 10:25 am

De acord cu yuzuki,ca se afla atunci cand nu mai e important,e alt ceva,nu inseamna ca nu se afla.Si daca spui cuiva si acea persoana nu mai spune nimanui(desi se intampla rar)nu inseamna ca secretul s-a pastrat.(ca doar ai spus cuiva nu?!-.-)
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
rock*world
Membru junior
Membru junior
rock*world


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 25
Localizare : calarasi

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 4:47 pm

sincer si eu cred k secretele nu prea pot fi tinute di pakte

ADMIN:Fara prescurtari(daca nu editezi mesajele in care ai facut spam va trebui sa te suspend cateva zile)
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 8:01 pm

Sunt de acord cu yuzuki! Oricui i-ai spune nu rezista tentatiei de a da mai departe secretul sau uneori zvonul... Pentru ca iti promit nu inseamna ca e si adevarat ca nu o sa mai spui niciodata! Dar mai cred ca daca alegi cu grija persoana careia sa-i marturisesti secretul si ai incredere in ea nu o sa faci o greseala! Dar asta in ziua de azi e foarte greu de gasit.
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 8:05 pm

Din proprie experienta va spun ca secretele nu prea se pot pastra -.-"....depinde cine stie (indiferent ca e fata sau baiat) si cat de grav este secretul fiindca cei care il afla pana la urma te pot santaja sau se pot lauda cu ceva pe care nu-i priveste...in fine...adevarul este ca mai demult se putea tine un secret,dar in zilele noastre mai greu.
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 8:11 pm

Acum e foarte greu sa iti gasesti prieteni adevarati! Si daca am face un sondaj cred ca am gasi mai putini de 10 oameni care au prieteni adevarati. Si in legatura cu oamenii care spun ca au foarte multi prieteni sunt de parere ca aceia nu sunt prieteni, ci doar amici.
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:57 am

UIte ca s-a adus vorba despre prietenii acum.Ce sa spun,fetele(sau cel putin la noi in clasa) nu se imprietenesc.Ci fac aliante.Miruna nu s-a imprietenit cu Oana ci s-au alita impotriva mea,de exemplu.-.-
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:48 am

Si eu cred ca secretele se pot pastra.DAca sti sa le ,,pazesti".

Si despre ,,aliantele dintre fete"..Nu stiu,crezi ca si ce a fost intre tine si oana(fosta BFF) a fost o simpla alianta?
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 12:45 pm

Te inseli,Sweetye,secretele se afla,INDIFERENT DE CAT DE BINE LA PAZESTI! Poate reusesti sa tii in tine cat ti se pare important apoi iti dai drumul la gura cand ti se pare un fleac,si tot se afla.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Secretele se pot pastra? Empty
MesajSubiect: Re: Secretele se pot pastra?   Secretele se pot pastra? Icon_minitime

Sus In jos
 
Secretele se pot pastra?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pastrezi secretele?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Discutii :: Discutii intre membrii :: secrete-
Mergi direct la: