~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap0%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap0%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap17%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap4%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap39%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap39%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
~ Amy ~
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Sweetye bell
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
..::ClAuDy::..
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Flory
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
EmO.o Socks
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
<<Rock Girl>>
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Pisicutza pufoasa
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Blade Kid
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Yuki
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcapCe se va intampla cu Yuta? Voting_barCe se va intampla cu Yuta? Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Ce se va intampla cu Yuta?

In jos 
+6
Sweetye bell
..::ClAuDy::..
Pisicutza pufoasa
<>
~ Amy ~
~*ToXxIc LoLiPoP*~
10 participanți

Ce credeti ca se va intampla cu Yuta?
va muri
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap27%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 27% [ 3 ]
va ramane prins in sigiliu pentru totdeauna
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap27%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 27% [ 3 ]
va fi salvat de yuki si yuzuki
Ce se va intampla cu Yuta? Vote_lcap45%Ce se va intampla cu Yuta? Empty
 45% [ 5 ]
Total voturi : 11
 

AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 7:04 pm

CE credeti ca va pati Yuta?
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 7:43 pm

eu cred ca va fi salvat de Yuki si Yuzuki,defapt sper asta -.-"...in fond el ar trebui sa fie unul din personajele episodice,acetea si cele principale sunt cele mai importante,cel putin asa cred ^^
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 9:08 pm

Si eu cred ca va fi salvat de Yuki si Yuzuki! Mi-ar placea daca s-ar intampla asta! Daca ar muri as fi destul de trista, iar daca ar fii prinsa pentru totdeauna la fel!
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:45 am

Depinde de autor.dE OBICEI AR FI SALVAT,DAR CUM AM MAI ZIS,NU ESTI GENUL CARE INCHEIE CU Happy and,E POSIBIL SA II FACE CEVA RAU.

ADica nici sa-l omori,dar nici sa-l salvezi..undeva intre..
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:09 am

Va muri,e prea slab sa supravietuiasca.Totusi,sunt sanse sa fie slavat.Adica eja are cativa fani si asta te impiedica sa il ,,anihilezi".. Ce se va intampla cu Yuta? Icon_razz
Sus In jos
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:49 am

Am votat ultima varianta.Desi cred ca mai degraba il va salva Yuzuki,nu ,,si Yuki" Ce se va intampla cu Yuta? Icon_razz
Sus In jos
Chic socks
Membru junior
Membru junior
Chic socks


Mesaje : 14
Data de inscriere : 14/08/2010

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 6:36 pm

Va mutri.Ce cionteaza ca are fani,sa recunoastem,e prea slab!Nici nu merita sa fie Neko!..Eih,poate nu o sa moara dar nici nu cre ca va fi salvat!
Sus In jos
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:20 pm

YeAh,YeAH,Va RaMaNe In SiGiLiU!PeNTrU Ca E PrEa SlAb DaR Are Si FaNi CeEa Ce Te ImPiEdIca Sa Il OmOrI!
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 6:23 pm

Nu pot sa imi imaginez cum ar fi fara Yuta-kun! Ce se va intampla cu Yuta? 138873 Ce se va intampla cu Yuta? 137853 Deci,va fi salvat!Va fi-nu-i asa?!! Ce se va intampla cu Yuta? Icon_twisted TREBUIE!ALt fel nu o voi ierta pe Toxxic lolipop!
Sus In jos
Yuki
Membru special
Membru special
Yuki


Mesaje : 50
Data de inscriere : 21/08/2010

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 1:42 pm

Stai linistita,Flory,Yuzuki nu va permite ca Yuta sa moara!
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 8:48 pm

LoL Ce se va intampla cu Yuta? Lol ,chiar asa,ai dreptate,Yuki. Ce se va intampla cu Yuta? Lol
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Ce se va intampla cu Yuta? Empty
MesajSubiect: Re: Ce se va intampla cu Yuta?   Ce se va intampla cu Yuta? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce se va intampla cu Yuta?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yuta
» Yuta Neko
» Destinul lui Yuta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Discutii :: Sondaje-
Mergi direct la: