~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Personaje principale Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Personaje principale Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Personaje principale Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Personaje principale Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Personaje principale Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Personaje principale Vote_lcap0%Personaje principale Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Personaje principale Vote_lcap0%Personaje principale Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Personaje principale Vote_lcap17%Personaje principale Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Personaje principale Vote_lcap4%Personaje principale Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Personaje principale Vote_lcap39%Personaje principale Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Personaje principale Vote_lcap39%Personaje principale Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
~ Amy ~
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Sweetye bell
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
..::ClAuDy::..
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Flory
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
EmO.o Socks
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
<<Rock Girl>>
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Pisicutza pufoasa
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Blade Kid
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Yuki
Personaje principale Vote_lcapPersonaje principale Voting_barPersonaje principale Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Personaje principale

In jos 
+6
~ Amy ~
Pisicutza pufoasa
^^Punkysta^^
..::ClAuDy::..
°•°•Diaconu......°•°•
~*ToXxIc LoLiPoP*~
10 participanți
AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 11:48 am

Yuzuki

Nume:Ayarashi
Prenume:Yuzume
PoreclaYuzuki
Varsta:13
Puteri:e felina
Oras:Kyoto
Despre ea:Pare a fi foarte inchisa in ea si este uneori numita ,,emo" .Yuzuki este tipul fe fata aparent retrasa,rece si dura.In urma experientelor ei a invatat un singur lucru:Colegele ei nu au ajutat-o niciodata si nu se poate baza decat pe ea insasi.Yuzuki merge pe ideea,ca este considerata ciudata doar de cei prea prosti ca s-o inteleaga..
Poza:Personaje principale Anime-punk-girl-young




Yuki

Nume:Midori
Prenume:Yuki
Porecla:-
Varsta:13
Puteri:e inger
Oras:Kyoto
Despre ea:Se poate observa foarte usor faptul ca Yuki este cu mult mai blanda fata de Yuzuki.Stie sa ierte si sa se distreze.Unii(printre care si Yuzuki) spun ca este putin prea ,,moale".FAptul ca nu mai este prietena cu Yuzuki a durut-o foarte mult pe moment si asta a facut-o sa vrea si mai mult sa fie ,,ca ceilalti",ea fiind considerata mai ,,de gasca" dar tot ciudata pentru ca sta cu Yuzuki.Singurul defect la ea este ca nu a invatat inca sa spuna ce gandeste,un lucru nu foarte bun pentru ea,caci asta o face usor de manipulat..
poza:Personaje principale Sweet-anime-girl-for-pc_1600x1200
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
°•°•Diaconu......°•°•
Membru
Membru
°•°•Diaconu......°•°•


Mesaje : 29
Data de inscriere : 25/07/2010
Varsta : 26
Localizare : ...Club....

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 4:23 pm

yuzuki e foarte draguta in poza love
Sus In jos
http://diaconu.3xgorum.ro/
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 6:32 pm

E oficial : O IUBESC PE YUZUKII!! love e preferata mea! kiss
Sus In jos
^^Punkysta^^
Membru
Membru
^^Punkysta^^


Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : funky punky city..lol

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 7:07 pm

Ce sweet e Yuki! Personaje principale 623965 (si ce dura pare Yuzuki).. Personaje principale 587488
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 7:36 pm

Yuki e foarte,foarte draguta!O ador,personajul meu preferat! Personaje principale 569698
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 5:24 pm

imi place Yuzuki din mai multe motive ....mai ales din cauza caracterului ei
Si Yuki este draguta dar nu spune ce gandeste,nu-mi place acest lucru -.-'

deci Yuzuki este nr.1
Sus In jos
EmO.o Socks
Membru activ
Membru activ
EmO.o Socks


Mesaje : 80
Data de inscriere : 07/08/2010

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeSam Aug 07, 2010 4:02 pm

E putin prea goothica Yuzuki in poza totusi..-.-
Sus In jos
LoVe PaNdA
Membru junior
Membru junior
LoVe PaNdA


Mesaje : 11
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 26
Localizare : kyoto cu YuTa

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 12:53 pm

Cred ca preferata mea va fi Yuki,imi place mai mult decat Yuzuki..
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:43 am

Preferata mea este Yuzuki, deoarece imi place comportamentul ei pentru ca trece mereu peste orice situatie si nu se da batuta, iar Yuki pare genul de fata sweety si ma deranjeaza foarte mult ca nu spune ceea ce gandeste si din cauza asta o pot considera mai retrasa si ma inchisa decat Yuzuki!
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:17 pm

Nu NeaAPaRaT RoCk GioRl<PeNtRu Ca In GeNeRaL FeTeLe GoTh(Ca YuZu)SuNt CoinsIdErAtE CIuDaTe Si SuNT IzOlAtE!In ViAtA ReaLa O PeRSoAnA Ca YuKi Ar Fi MaI RePeDe AcCePtAtA!DeSI YuZuKi E cEa TrUtH! Personaje principale Icon_razz
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:41 pm

Da, sunt de acord cu ceea ce spui si uh! Dar cum am mai spus de mai multe ori, preferata mea e Yuzzuki!
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Personaje principale Empty
MesajSubiect: Re: Personaje principale   Personaje principale Icon_minitime

Sus In jos
 
Personaje principale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje noi
» Top 5 personaje din Naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: povestea :: Personaje-
Mergi direct la: