~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap0%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap0%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap17%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap4%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap39%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcap39%Poza caracteristica userului de mai sus Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
~ Amy ~
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Sweetye bell
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
..::ClAuDy::..
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Flory
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
EmO.o Socks
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
<<Rock Girl>>
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Pisicutza pufoasa
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Blade Kid
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Yuki
Poza caracteristica userului de mai sus Vote_lcapPoza caracteristica userului de mai sus Voting_barPoza caracteristica userului de mai sus Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Poza caracteristica userului de mai sus

In jos 
+4
^^Punkysta^^
Pisicutza pufoasa
Sweetye bell
~*ToXxIc LoLiPoP*~
8 participanți
AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 5:55 pm

Trebuie sa postezi o poza care se potriveste cu personalitatea userului de mai sus.
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 10:08 am

Poza caracteristica userului de mai sus 1112409080_reaper_cat -draguta,dar poti fi si rautacioasa
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 11:01 am

Sus In jos
^^Punkysta^^
Membru
Membru
^^Punkysta^^


Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : funky punky city..lol

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 11:07 am

Poza caracteristica userului de mai sus 72719-bigthumbnail

linistita,pasnica,amuzanta..nu-mi cunosc eu BFF-a? Poza caracteristica userului de mai sus 29881
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 11:30 am

Poza caracteristica userului de mai sus K-on-live2 -pacifista
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeVin Aug 20, 2010 9:39 am

Poza caracteristica userului de mai sus Pose20


Pare ca esti rautacioasa si ca faci doar ce ai chef..
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:49 am

Poza caracteristica userului de mai sus Images?q=tbn:ANd9GcThGkXieObFryGWQR1P-qH_I75jZIZO_2hBV2acWK1hM-uXv_8&t=1&h=167&w=223&usg=__px8l9ISESPbHOQIeDFwZkWJSSkQ=

dura..
Sus In jos
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:53 am

Poza caracteristica userului de mai sus Chb_chii437

inocenta
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 9:54 am

Poza caracteristica userului de mai sus Anime_Angel

draguta,cred ^^
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:43 am

Poza caracteristica userului de mai sus 1_718506963l

indiferenta la parerile celorlalti despre tine(adica ramai TU chiar daca ceilalti cred ca e gresit,asa ceva Poza caracteristica userului de mai sus 506321 ) sper ca ti-am ghicit personalitatea!>.<
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 11:14 am

yep,ai ghicit ^^

Poza caracteristica userului de mai sus Normal_peach-pit87
frumoasa,dar dura in acelasi timp (nu-ti pasa ce spun ceilalti despre stilul tau vestimentar sau despre ce te inconjoara)
[sper ca am ghicit..sau macar am fost pe aproape ^^]
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:20 pm

Yep,yep,esti e-aproape

Poza caracteristica userului de mai sus Cool-9

Cool(dar Nu in sensul ca ai multi prieteni,haine nu stiu de care si chestii de genul asta;)Ci Cool pentru ca te simti in largul tau de obicei(p'asta nush dak am nimerit-o>.<)
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 7:24 pm

iPoza caracteristica userului de mai sus 1133672938_AnimeYukai

PARI inofensiva
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 10:12 pm

Poza caracteristica userului de mai sus Rebel46
REBeLa
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Yuki
Membru special
Membru special
Yuki


Mesaje : 50
Data de inscriere : 21/08/2010

Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 1:47 pm

Poza caracteristica userului de mai sus Animegirl-264x300

preocupata de forum
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poza caracteristica userului de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Poza caracteristica userului de mai sus   Poza caracteristica userului de mai sus Icon_minitime

Sus In jos
 
Poza caracteristica userului de mai sus
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cere poza da poza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: Timp liber :: Jocuri forumiste-
Mergi direct la: