~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap17%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap4%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap39%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap39%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
~ Amy ~
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Sweetye bell
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
..::ClAuDy::..
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Flory
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
EmO.o Socks
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
<<Rock Girl>>
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Pisicutza pufoasa
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Blade Kid
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Yuki
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcapPareri despre ep 4 :Un nou Neko Voting_barPareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Pareri despre ep 4 :Un nou Neko

In jos 
+4
Flory
..::ClAuDy::..
Pisicutza pufoasa
Sweetye bell
8 participanți

Nota pentru Ep4:
1
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
2
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
3
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
4
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
5
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
6
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
7
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
8
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
9
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap100%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 100% [ 1 ]
10
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Vote_lcap0%Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
 0% [ 0 ]
Total voturi : 1
 

AutorMesaj
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 11:02 pm

Deschid eu da data asta topicul pentru ca admina nu a facut-o desi a postat noul capitol.(vreau sa fiu prima care-si da cu parerea) Pareri despre ep 4 :Un nou Neko 292780

Deci,imi place foarte mult ca e si Yuta un neko!Si abia astept contionuarea(mi se pare mie sau asta e mai lung decat celelalte?)
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 11:32 pm

Tocmai am terminat de citit. Pareri despre ep 4 :Un nou Neko 677878 Dap,chiar e cel mai lung capitol.E super tare ca acum e si Yuta neko!Cand am vazut ca l-a sgariat Yuzuki eu credeam ca va fugi si nu va afla el nimic,dar totusi..inspirata ideea..app,personajelor negative mi se pare ca sunt de fapt sentimenta umane carora le ,,dai forma" unor personaje..sau asa ceva..
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 11:11 am

Si mie imi place.DAr nu inrteleg cum de a devenit si el neko..0_o...Poate de la zgarietura?0_o
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 11:13 am

Eih,da..Chiar e un fan fic bun.. Pareri despre ep 4 :Un nou Neko 677878 Si e mai usor daca amandoi sunt neko..App..descri bine sa stii..as vrea sa te ajut cu ficul
Sus In jos
EmO.o Socks
Membru activ
Membru activ
EmO.o Socks


Mesaje : 80
Data de inscriere : 07/08/2010

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 11:14 am

Cred ca acesta va fi preferatul meu!..Dar pe viitor nu mai insista asa mult pe dureri,umbre negre..etc..E cam scary... Pareri despre ep 4 :Un nou Neko 587488 Pareri despre ep 4 :Un nou Neko 127679
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:17 pm

Imi place foarte mult acest fic,mai ales acest capitol.Totul este descris cum trebuie si imi place ideea....so astept next-ul ^^
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 6:26 pm

Mersi,dar nu stiu daca voi mai putea sa postez atat de des si de vrepede ca am parolat calculatorul..Si scriu capitolele intr-un caiet apoi le transcriu din caiet pe forum..
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 11:24 am

Imi place,muult!!E mai buna decat a mea cu Lexic/Roxy,app...Nu cumva azi trebuia sa vina continuarea?!
Sus In jos
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 5:27 pm

Nu pot(si pentru ca sigur Lexic va insista cu intrebarile va voi spune si de ce) Nu sunt acasa,tocmai ne pregatim sa plecam in Calarasi(sunt in Brasov) -.- Dureaza 6 ore!-.-Maine scriu!(daca nu o sa am calculatorul parolat-.-)
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 5:29 pm

Da,chiar vroiam sa intreb.(serios,fara mijto)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre ep 4 :Un nou Neko   Pareri despre ep 4 :Un nou Neko Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre ep 4 :Un nou Neko
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri despre ep3:Neko&Angel
» pareri despre cap.2:Iubire si vise
» Pareri despre capitolul 1:Desparite si totusi legate..
» PARERI ep5:Al doilea neko (part2)
» cap6(fragmentul) pareri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: povestea :: Pareri despre poveste-
Mergi direct la: