~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap0%cap6(fragmentul) pareri Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap0%cap6(fragmentul) pareri Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap17%cap6(fragmentul) pareri Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap4%cap6(fragmentul) pareri Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap39%cap6(fragmentul) pareri Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcap39%cap6(fragmentul) pareri Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
~ Amy ~
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Sweetye bell
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
..::ClAuDy::..
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Flory
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
EmO.o Socks
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
<<Rock Girl>>
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Pisicutza pufoasa
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Blade Kid
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Yuki
cap6(fragmentul) pareri Vote_lcapcap6(fragmentul) pareri Voting_barcap6(fragmentul) pareri Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 cap6(fragmentul) pareri

In jos 
+5
Lexic
EmO.o Socks
Flory
^^Punkysta^^
Pisicutza pufoasa
9 participanți
AutorMesaj
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:25 pm

Pacat ca te-ai oprit cand devenea interesant,dar,asta e!..Ne tii in suspans! cap6(fragmentul) pareri Lol

Imi place mult,vreau sa ved continuarea!Voi nu?
Sus In jos
^^Punkysta^^
Membru
Membru
^^Punkysta^^


Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : funky punky city..lol

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:28 pm

Bine,bine,daca tot tragi de mine sa comentez,o fac..

Ce sa zic,imi place!(admina ai noroc cu pispis,aici de fata ca trage de mine sa citesc ficul cap6(fragmentul) pareri Lol )

Uimitor,dar,desi nu am vrut sa-l citesc..Mi-a placut0_O..M-am regasit in unele parti din acest capitol0_O*ar fi tare sa am si eu o akinori)
Sus In jos
Flory
Membru activ
Membru activ
Flory


Mesaje : 87
Data de inscriere : 12/08/2010

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:30 pm

omg-.- cum se face ca desi sunt(probabil) cea mai mare fana a lui yuzuki si yuki niciodata nu sunt prima la comentat?!

Imi place foartte mult,ma aseman mult cu personajele(in special yuzuki)pacat ca nu ai mai putut continua-.- cand devenea cool(cum a zis si pisicutza pufoasa)

mimi place ca amesteci sentimente reale cu fictiune..
Sus In jos
EmO.o Socks
Membru activ
Membru activ
EmO.o Socks


Mesaje : 80
Data de inscriere : 07/08/2010

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:32 pm

oo,da..Sor'mea zice ca-s obsedata de forum..chiar sunt cap6(fragmentul) pareri Lol

imi place mult!nu pot spune ca ma regasesc dar e a un anime si ador asta..intamplarea e reusita si imi place ca ai explicat mai bine ce face aneko
Sus In jos
Lexic
Membru
Membru
Lexic


Mesaje : 41
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Timisoara

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:33 pm

nu stiu ce s-a intamplat cu tine.Ai fost mai inspirata dar nu ai descrs foarte bine(poate nu ti-ai gasit cuvintele0_O)
DaR ToT EsTi CrEaTiVa Si Ai ImAgInAtiE
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:36 pm

Sunt de acord cu lexic(desi nu in totalitate)

dap,ai imaginatie,eu nu as putea sa am asemenea idei(mai ales ca persoane reale sunt transformate in anime..Adica le scoti in evidenta trasaturile colegilor tai prin acest lucru si ii faci sa se vada din afara ceea ce e foarte bine.Chiar daca nu e mereu placut,le arati adevarul,sau cel putin cu ii vezi tu.

imi place ca a aparut si takemoto in fragment(pacat ca nu a aparut mult-.-) dar a inceput cu el cap6(fragmentul) pareri Lol
Sus In jos
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 3:39 pm

de acord cu lexic si claudy(in special claudy)

ai multa imaginatie si esti creativa.si mie mi-ar placea ca unul din colegi sa ma ,,transforme" in personaj cu puteri sa ma vad din afara.

daca se supara pentru asta sunt prosti.

nu pot spune multe despre acest capitol pentru ca nu e terminat(din pacate)
Sus In jos
LoVe PaNdA
Membru junior
Membru junior
LoVe PaNdA


Mesaje : 11
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 26
Localizare : kyoto cu YuTa

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 6:44 pm

LoL,de punkysta trace pisicutza pufoasa,de mine sweetye! cap6(fragmentul) pareri Lol

E super,de obicei nu prea exista ficuri cu fictiune(ma rog..adica personajele sa aiba puteri)si asta il face deosebit!E ca un anime!

apropo..IL IUBESC PE YUTA!! cap6(fragmentul) pareri 569698 cap6(fragmentul) pareri 569698 cap6(fragmentul) pareri 623965
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitimeLun Aug 30, 2010 8:04 pm

chiar daca e doar un fragment imi place foarte mult.Imi place cum descrii si faptul ca Yuta stie cand Yuzuki se gandeste la el.Imi mai place ca l-ai introdus si pe Takemoto (cu toate ca personajul meu masculin preferat este Yuta)

Sper sa continui cat mai repede...m-ai lasat in suspans ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





cap6(fragmentul) pareri Empty
MesajSubiect: Re: cap6(fragmentul) pareri   cap6(fragmentul) pareri Icon_minitime

Sus In jos
 
cap6(fragmentul) pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cap6 (complet) pareri
» Pareri despre ep 4 :Un nou Neko
» PARERI ep5:Al doilea neko (part2)
» pareri despre cap.2:Iubire si vise
» Pareri despre ep3:Neko&Angel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: povestea :: Pareri despre poveste-
Mergi direct la: