~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Bine ati venit pe Destine Legate!
Despre:
Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..Desi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor apasand butonul "inregistrare".Haideti ,nu este greu.^^
~ Welcome To Destine Legate ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Destine Legate ~

Este un forum despre doua fete, Yuki si Yuzuki..DEsi sunt diferite sunt legate si au nevoie una de cealalta!..Insoteste-le in aventurile lor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» FORUM BLOCAT
pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 3:28 pm Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Hehe ^.^
pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:50 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Something -.-"
pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:49 am Scris de ~*ToXxIc LoLiPoP*~

» Puteri de inger!
pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:39 pm Scris de Shihaki^^

» Shihaki there
pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeSam Sept 04, 2010 10:28 pm Scris de Shihaki^^

Sondaj
Ce parere aveti despre forum?
Ar trebui sa fie sters.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
Plictisitor.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
Mai trebuie lucrat.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap17%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 17% [ 4 ]
Pentru inceput e bine.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap4%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 4% [ 1 ]
E dragut.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap39%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 39% [ 9 ]
E forumul meu preferat!^^
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap39%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 39% [ 9 ]
Total voturi : 23
Top postatori
~*ToXxIc LoLiPoP*~
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
~ Amy ~
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Sweetye bell
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
..::ClAuDy::..
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Flory
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
EmO.o Socks
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
<<Rock Girl>>
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Pisicutza pufoasa
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Blade Kid
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Yuki
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcappareri despre cap.2:Iubire si vise Voting_barpareri despre cap.2:Iubire si vise Empty 
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 13, Lun Iul 03, 2023 3:09 pm
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 pareri despre cap.2:Iubire si vise

In jos 
+3
..::ClAuDy::..
Sweetye bell
~*ToXxIc LoLiPoP*~
7 participanți

Nota pentru ep2:
1.
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
2
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
3
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
4
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
5
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
6
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
7
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
8
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
9
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap0%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 0% [ 0 ]
10
pareri despre cap.2:Iubire si vise Vote_lcap100%pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
 100% [ 3 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
~*ToXxIc LoLiPoP*~
Admin
Admin
~*ToXxIc LoLiPoP*~


Mesaje : 327
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 26
Localizare : in Kyoto cu yuki,,L-O-L

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 9:00 am

Aici va scrieti parerile despre capitolul doi din poveste.


Ultima editare efectuata de catre ~*ToXxIc LoLiPoP*~ in Mar Aug 24, 2010 1:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://destinelegate.forumgratuit.ro
Sweetye bell
Membru suprem
Membru suprem
Sweetye bell


Mesaje : 115
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 25
Localizare : sweet town

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 9:50 am

Imi place mai mult ca primul.Astept continuarea.. pareri despre cap.2:Iubire si vise 292780
Sus In jos
..::ClAuDy::..
Membru suprem
Membru suprem
..::ClAuDy::..


Mesaje : 108
Data de inscriere : 28/07/2010

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 6:30 pm

Imi place cool good presupun ca asta e capitolul dupa care urmeaza sa inceapa actiunea! (m-a speriat visul lui Yuzuki!!) ha?
Sus In jos
^^Punkysta^^
Membru
Membru
^^Punkysta^^


Mesaje : 39
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : funky punky city..lol

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 7:04 pm

ooo,chiar m-a captivat.Deci,din ce am inteles de la tine,admina,vei posta un capitol pe saptamana,nu?..Abia astept sa il pui pe urmatorul! pareri despre cap.2:Iubire si vise 569698
Sus In jos
Pisicutza pufoasa
Membru special
Membru special
Pisicutza pufoasa


Mesaje : 70
Data de inscriere : 28/07/2010

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 7:35 pm

Nu am apucat sa citesc capitolul 1.DAr le voi citi pe urmatoarele..Nu am ce sa spun..Imi place!! pareri despre cap.2:Iubire si vise 292780
Sus In jos
~ Amy ~
Super membru
Super membru
~ Amy ~


Mesaje : 239
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici,pe acolo,cam peste tot

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeVin Iul 30, 2010 4:58 pm

Mi-a placut acest capitol mai mult decat primul.Ai descris foarte bine,nu ai foarte multe greseli de tastare si imi place idea cu visurile,mai ales cu vampirul <33
Astept continuarea.
Sus In jos
<<Rock Girl>>
Admin
Admin
<<Rock Girl>>


Mesaje : 79
Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 25
Localizare : oriunde

pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:18 am

Mi-a placut foarte mult ideea acestui capitol! M-a captivat chiar mai mult decat primul deoarece descrierea a fost mai frumoasa! In rest n-am ce sa spun decat felicitari pentru autoare^^
Sus In jos
http://www.rock-girls.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





pareri despre cap.2:Iubire si vise Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre cap.2:Iubire si vise   pareri despre cap.2:Iubire si vise Icon_minitime

Sus In jos
 
pareri despre cap.2:Iubire si vise
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ep.2:Iubire si vise
» cap6(fragmentul) pareri
» Pareri despre ep 4 :Un nou Neko
» Pareri despre ep3:Neko&Angel
» Pareri despre capitolul 1:Desparite si totusi legate..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Welcome To Destine Legate ~ :: povestea :: Pareri despre poveste-
Mergi direct la: